הטיפולים שלנו

גם לכם מגיע החופש לנוע

pas

הטיפולים שלנו

טיפולי פיזיותרפיה מיועדים לאנשים הסובלים ממגבלת תנועה ו/או מכאבים חדשים או ממושכים. אנו מתאימות את טיפול הפיזיותרפיה לכל אדם על פי מצבו, ההיסטוריה הרפואית שלו וצרכי התפקוד שלו. על מנת להגיע לתוצאות מרביות אנו משתמשות במגוון שיטות טיפול מתקדמות המבוססות על מחקרים מדעיים.

טיפול מנואלי

טיפול מנואלי

טיפול במגוון שיטות הכוללת טיפול במגע לצורך שיפור תנועתיות.  טיפול זה מכוון גם לטיפול מפרקים ולרקמות רכות. בין הטיפולים השונים אנו מתמחות בשיטת טיפול בשם Fascial Manipulation המתבססת על הקשרים של הרקמות הרכות בין חלקי הגוף השונים.

tipulim2

תרגול

המחקר היום מצביע על כך שתרגול מהווה אמצעי משמעותי ביותר לשיקום לאחר פציעות ולשיפור מצב של כאבים ומגבלה. בטיפול, נדאג להתאים תרגול של תנועה, חיזוק, שיווי משקל ומתיחות לצורך פתרון הבעיה הספציפית.

tipulim3

טייפינג

הטייפינג הוא שימוש במדבקה המיועדת לשימוש על הגוף לצורך הורדת כאב ושיפור ביכולת התנועה. יש סוגים שונים של מדבקות (טייפינג) המוכר ביותר היום הוא הטייפ הקינזיולוגי שהינו טייפ גמיש וצבעוני המיועד למגוון שימושים כגון הפחתת כאב, גירוי שרירי והורדת נפיחות ושיפור ביכולת התנועה. אנו מבצעות הדבקות אלו לפי הצורך ולעיתים ניתן גם ללמד את המטופל הדבקה עצמית.

tipulim4

טיפול אורתופדי דרך מערכת הנשימה

תרגול נשימה תוך חשיבה על היציבה ויעילות הנשימה וכיצד אלו משפיעים על כאבים שונים בגוף.​

tipulim5

CBT

התייחסות לעולם המחשבתי והרגשי כגורם המשפיע עם תחושה גופנית, התמודדות עם מגבלה וכאב ותהליכי שינוי.

tipulim6

ארגונומיה

הבנה של הרגליי היום יום וכיצד ניתן לשנות ולהתאים את עצמינו ואת הסביבה על
מנת להימנע מכאבים שמקורם בהרגלים אלו.

tipulim7

התאמת מדרסים

במכון קיימת עמדה של התאמת מדרסים המבוצעת במקום.

tipulim8

שיעורים

במכון מתקיימים שיעורי יוגה ופילאטיס המועברים על ידי מדריכות מוסמכות (מדובר בשיעורים עצמאיים וניתן לתאם מולן באופן אישי).

יצירת קשר

נשמח לשמוע מכם.

יעל דנינו | 050-3166676

מיכל שוורץ | 052-8354935

כתובת הקליניקה – רח' סמילינסקי 55, באר-שבע

דוא"ל – My.physio2018@gmail.com