מספרים עלינו

מטופלים משתפים

pas

"מעבר למקצועיות ולידע הרחב יעל היא מאירת פנים"

יעל מהממת ומדהימה. מעבר למקצועיות וידע רחב מאוד מאוד שיש לה היא גם מאירת פנים ואפשר להגיד שאפילו נחמד להגיע אפילו ששה טיפול רפואי מומלצת! 
 
הילה רביעי, ראשון לציון

"עזרת ותמכת מאוד בנועם בזמן הקשה ביותר!"

יעל, הגעתי דווקא אלייך דרך חברה טובה שמכירה אותך דרך המשפחה והיא המליצה עלייך מאוד.  עזרת ותמכת מאוד בנועם ביתי בזמן הקשה ביותר לאחר הפציעה, נועם הרגישה ביטחון רב עמך וציפתה לך.  החוויה לעבוד מולך היתה נהדרת, הגעת בזמנים שהיו נוחים עבורנו, את מלאת סבלנות ובעלת גישה נהדרת לילדים.  תמשיכי בדיוק בדרך בה את הולכת.  אמליץ עלייך בחום לכל מי שיחפש פיזיותרפיסטית.
 
דגנית סימן טוב, מבועים

"במהלך הטיפול הרגשתי בטוחה ובידיים טובות"

מיכל שלום, ביקשתי להגיע אלייך לטיפול כי הייתי זקוקה למומחית ללסת והמליצו עלייך. חזרתי לטיפול כי הרגשתי מסירות ורצון אמיתי לעזור. היה שיפור משמעותי גם אם לא מוחלט וכאשר דר. X , מנהל מחלקת פה ולסת בX אמר לי שאני צריכה להמשיך פזיותרפיה,  היה לי מאד ברור שאני חוזרת אלייך בשל הסיבות שציינתי ומתוך אמונה שתנסי למצוא את הטיפול המתאים ביותר ועם זאת תהיי כנה מספיק לומר לי אם יש צורך להמשיך או אין מה לעשות יותר. במהלך הטיפול הרגשתי בטוחה ובידיים טובות. הטיפול היה כרוך גם בכאב אך לאורך כל הטיפול קיבלתי הסבר מלא על הטיפול. מה יעשה,  מה צפוי במהלך הטיפול ואפילו הסבר אנטומי שהוסיף לתחושת הביטחון. 

תודה, אורלי דוידוביץ

"הרגשה שאני עומדת מול מישהי שאפשר לסמוך עליה"

מיכל, טופלתי אצלך פעמיים. פעם ראשונה בבעיה עם היד ופעם שניה עם הברך. כשהגעתי חשבתי שאין כל תקווה ואת הצלחת להביא אותי לתפקוד מלא ביד וברגל.

ההרגשה שאני עומדת מול מישהי שאפשר לסמוך עליה שמלווה אותי צעד צעד, דבר שמעניק ביטחון. את מתנהגת בעדינות ומאידך מתעקשת על ביצוע התרגילים בצורה הטובה ביותר ולא מוותרת. זה נותן כוח. פגשתי אצלך אדם חייכן, נעים ומרגיע. דאגת להסביר לי כל מהלך ופעולה בלווי הסבר אנטומי. המקצועיות שלך באה לידי ביטוי בטיפול ובהישגים שלאחריו.

לעיתים הטיפולים היו מעט כואבים אך הרגשתי נוח, הרגשתי בטוחה, ידעתי שאני בידיים טובות. במהלך הטיפול היית רגישה למצבי ולתחושותי.

אתי אבקסיס

"יסודית ביותר. מקצועית. ולא מרפה עד אשר יחול שיפור"

מיכל היקרה, יש לי ניסיון רב עם הטיפולים אצלך (ניתוח, נפילה, כאבים שונים, ועוד ועוד). את יסודית ביותר, מקצועית באבחנה של מקור הבעיה ולא מרפה עד אשר יחול השיפור.

במהלך הטיפול ובעיקר בתחילתו הכאבים עצומים וחזקים מאוד אך אני יודעת וגם חשה שעם הזמן ועם המשך הטיפולים והעקביות הכאב פוחת עד אשר מרגישים ממש ממש הטבה. מנסיוני הרב אני יודעת שבסוף בסוף יוצאים מהטיפולים במצב מעולה.

מירי ביתן

יצירת קשר

נשמח לשמוע מכם.

יעל דנינו | 050-3166676

מיכל שוורץ | 052-8354935

כתובת הקליניקה – רח' סמילינסקי 55, באר-שבע

דוא"ל – My.physio2018@gmail.com